DJ’s

Od 5-tej edycji La Jury rozpoczęliśmy współpracę z DJ-ami znanymi w krakowskim środowisku wspinaczkowym. Z biegiem czasu współpraca przerodziła się w dobrą znajomość i obecnie La Jura ma swoją rozpoznawalną i zgraną paczkę DJ-ów. Jesteśmy z nich dumni. To nasz „towar eksportowy” i to oni definiują elektroniczny klimat La Jury.

VAD!M

Ojciec Dyrektor Sakwowych Melanżów. Choć gra od niedawna, zdążył już smarować na większych wspinaczkowych imprezach – również zagranicznych. Oprócz działalności alpinistycznej, ostatnio znany z realizacji seta “a la Cercle” pod samym Fitz Royem. Ciepło przyjęty na KFG, w Lądku, Leonidio, czy Argentynie. Miłośnik minimali, melodic i progressive techno. Przygotujcie się, bo poziom energii na jego setach rozsadza parkiet. Jego selekcja pozwoli odlecieć w księżycowe krajobrazy, jak i wyzwoli lokalny wybuch supernovej.

DOBI aka DJ IMPREGNATOR

Tego Pana nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. DOBI to zaprawiony w licznych bojach, znany na krakowskiej scenie zawodnik, który jest w stanie szybko porwać tłum i płynąc wraz z nim przez całą noc po meandrach sytego elektro, zaimpregnować basem niewinny parkiet. Podczas minionych edycji LaJury to właśnie on najczęściej o poranku zamykał scenę główną, dosłownie i w przenośni „wgniatając w klepisko” najwytrwalszych imprezowiczów. Z miłą chęcią zrobi to po raz wtóry, więc szykujcie się na srogie powitanie słońca! Prywatnie bardzo ciekawa postać – główny bohater nagradzanego filmu “Droga“, basista zespołu Jabolowe Tulipany, multi-instrumetnalista, utytułowany boulderowiec no i z zawodu – konserwator zabytków.

UPLIFTER (BARTEK PASIOWIEC)

Jak lubi mawiać, granie dla Sakwy jest dla niego tym samym, czym dla Małysza są, a raczej były skoki w Zakopanem. Zakochany w euforycznych, mocno nasyconych brzmieniach trance i melodic techno, które już nie jeden raz porwały Sakwową publiczność. Uwielbia grać w tak zwanym “peak time” i z chęcią pozwoli Wam oderwać się od ziemi i polecieć w ekstatycznym tańcu aż do gwiazd.

KALI

Dobry duch naszej ekipy, pozytywny ziomuś – no po prostu Kali. Wbija z minimalami i house’ami. Gra tylko dla przyjaciół, więc selekcja jest od serca! Jego nutki wprowadzą na parkiet przeróżne brzmienia – wszystkie jednak będzie cechować chęć bujania bioderkiem.

PRIMAL TOUCH

Człowiek wielu pasji, który kocha łączyć różne światy. Jego sety zawsze są mocno leśne i plemienne, organiczne, pełne pierwotnej energii i uderzenia mocnego basu. Sam kocha taniec, rytm i ruch, od lat gra na bębnach i kilku innych instrumentach i kocha wprowadzać siebie i publiczność w stan zatopienia się w muzyce. Poza światem muzyki i tańca możesz go znaleźć na scenie TEDx, w wielu podcastach, prowadzącego szkolenia i szwendającego się po górach.

P-33

Swoją muzyczna przygodę za deckami rozpoczęła w 2022r, choć od nastolatki zawsze stała za DJem podpatrując fenomen poruszania tłumu dźwiękami. Warsztaty oraz technikę grania zdobywa u najlepszych DJ sceny krakowskiej. Inspiracje czerpie z różnych festiwali m.in. Organic czy Dreamersland. O sobie mówi, że uwielbia masować dźwiękiem. Styl muzyczny wypracowała na gatunku Downtempo, Etno, organic house i world music. Muzyka, którą gra jest dla dla duszy, ciała i umysłu.