Warsztaty

W ramach uczestnictwa w La Jurze możecie wziąć udział w kilku przygotowanych dla Was warsztatach! Uwaga – prowadzący warsztaty mogą zadecydować o ograniczeniu uczestnictwa do osób, które jako pierwsze pojawią się na miejscu, jeżeli będzie zbyt dużo chętnych w stosunku do ilości miejsc i mocy przerobowych.

JOGA

PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA 11:00-12:00 | Iza Skrzynecka

Pora na punkt programu służący wyciszeniu i relaksacji po całonocnych atrakcjach – joga! 🧘‍♀️ Poprowadzi ją dla Was w piątek (10-11), sobotę (11-12) i w niedzielę (11-12) Iza Skrzynecka. Jak pisze o sobie – pasjonatka ruchu. 🤸‍♀️ Szeroko rozumiany movement towarzyszy jej od dziecka, a od kilku lat również każdego poranka na macie. Prowadzi zajęcia z różnych technik pracy z ciałem, eksperymentuje, łączy style. 🌻

Zapraszamy na warsztaty gdzie będziemy się dynamicznie rozgrzewać, pracować z oddechem i balansem, rozciągać i oczywiście regenerować się po intensywnych wieczorach.

Dla kogo? Dla każdego – mata/ręcznik i dobre chęci wystarczą!

SLACKLINE

PIĄTEK, SOBOTA 13:00-15:00 | Kamil Dudek

Podczas tegorocznej La Jury będzie można nauczyć się trzymać pion. Strefa slackline będzie otwarta od piątku do niedzieli, a w sobotę będzie można potrenować pod okiem naszego klubowego specjalisty od  spacerów po taśmie – Kamila Dudka.

WARSZTATY DLA WSPINACZY SPORTOWYCH

PIĄTEK 12:00-15:00 | Instruktorzy PZA Kuba Kokowski i Robert Pallus

✨️ Na tych warsztatach nasi instruktorzy podzielą się z wami patentami, które znacznie ułatwiają życie sportowego wspinacza. Przećwiczycie kilka sposobów na przehaczenie drogi sportowej, w celu jej późniejszego zapatentowania lub wycofu. Nie zabraknie tutaj ćwiczeń z użyciem  kija lub gałęzi. Omówimy również węzeł flagowy, który pozwala uwolnić ręce podczas asekuracji, co przydaje się zwłaszcza podczas asekuracji z tradycyjnego kubka przy długim patentowaniu.

🗺 Gdzie: Spotykamy się pod sceną o 12 i razem idziemy w skały

🐝 Czego potrzebujecie: kask, uprząż, przyrząd do asekuracji, ekspresy, lina, jeżeli posiadacie to również taśmę 60 cm oraz kij do wpinek, tejp.

PIERWSZA POMOC

PIĄTEK 16:00-17:00 | TBA

PIERWSZE WSPINANIE W SKAŁACH

SOBOTA 12:00-16:00 | Instruktorzy PZA Kuba Kokowski i Robert Pallus

✨️ W ramach tych zajęć będziecie mieli okazję wspinać się z bezpieczną asekuracją na wędkę. Jest to idealna okazja, aby po raz pierwszy zetknąć się ze skałą. Dla nieco bardziej zaawansowanych będzie wykład i ćwiczenia z asekuracji na wędkę.

🗺 Gdzie: Spotykamy się pod sceną o 12 i razem idziemy w skały

🐝 Czego potrzebujecie: buty wspinaczkowe, kaski i uprzęże

*Gdy będzie wam brakowało sprzętu, prawdopodobnie uda się to pożyczyć od kogoś na La Jurze (możecie też śmiało pytać na sakwowej grupce na fb).