Jabolowe Tulipany

Punk-rockowe żule 🧌 wpisujące się wytwornie w klimat bagna 🤎 pod sceną, charyzmatyczni degeneraci i destruktorzy porządku wszelakiego. Jak sami o sobie piszą:

„Krakoskie pany, nie żadne chamy, albo na odwrót. Zespół punkowo-performansowy powstały z niedoboru witaminy D, spowodowanego ciągłym przesiadywaniem w piwnicy krakowskiego Kazimierza i potrzeby zrobienia czegoś, co już pewnie było, ale nie w takim wydaniu w jakim jest aktualnie, gdyż to pierwszy wspólny zespół członków tego jakże nietuzinkowego i niepoważnego przedsięwzięcia. Eklektyzm gatunkowy, brak estetycznych granic oraz szereg ciągłych nieporozumień związanych z dziurami komunikacyjnymi, to tylko niektóre z zalet tego młodego stażem i starego duchem projektu. […] Ambicje każą nam mierzyć wysoko, więc niebawem będziecie mogli spotkać nas na festiwalu w Opolu, Festiwalu Muzyki Country w Mrągowie, Dniach Olkusza i Przeglądzie Piosenki Turystycznej.”

Na dnie ich wysokich ambicji znajduje się La Jura Jura, gdzie będziecie mogli ich zobaczyć (bo nie wiadomo czy słuchać chcecie) na dużej scenie.

https://www.facebook.com/jabolowetulipany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *