Hermopolis

Hermopolis -to projekt muzyczny i starożytne miasto z czasów przedhistorycznych, założone według legend na terenie Górnego Egiptu. Hermopolis w nowej inkarnacji objawia się na terenie Górnego Śląska. ☀️ A konkretnie objawi się w sobotni festiwalowy wieczór o 21. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów cięższych brzmień chcących zanurzyć się w krainie snów i magii. 🔮🎵

Najnowszym dziełem spod szyldu Hermopolis jest utwór „The Pontic Winds”. Aby w pełni oddać się klimatowi zespołu, wystarczy spojrzeć na klip towarzyszący singlowi.

Międzynarodowa enklawa muzyków tworzących ten zespół pochodzi z bardzo różnych obszarów sztuk. Oprócz elementów sonicznych, pełni też funkcję edukacyjną, mając na celu otworzyć dostęp dla współczesnego społeczeństwa do swojej pamięci genetycznej. Hermopolis to kontekstowe połączenie ze starożytnym Miastem i prastarą Wiedzą oraz ich Wpływem na teraźniejszość. Czy nasza wizja kosmosu różni się tak naprawdę od tego co widzieli nasi przodkowie, którzy nigdy nie widzieli zdjęć satelitarnych? Muzyka zespołu ma na celu przybliżenie odbiorców do znalezienia odpowiedzi na to pytanie samodzielnie.

https://www.facebook.com/eternal.hermopolis

Dodaj komentarz